Ukash Kartlar Tek Kullanımlıktır

Ukash kartı hep kredi kartıyla kıyaslamak zorundayız çünkü en temel rakibi kredi kartıdır. Zaten ukash kartlar kredi kartlarının dezavantajları göz önüne alınarak oluşturulmuş bir sistem olduğunu bilmeliyiz.
Kredi kartının en büyük dezavantajından biri ise bilgilerinin başka biri eline geçtiğinde siz fark etmezseniz günlerce o kişi tarafından kullanılabileceğidir.

Bunun sonucunda yasalar bu konuda size yardımcı olamayacaktır. Ukash kart buna ne gibi bir önlem almıştır. Ukash kartı alırken en düşük 5 TL ile satın alırsınız. Aldıktan sonra size verilen pin kodu sadece tek alışverişte kullanılacaktır. Bu kullanımdan sonra o pin kodu hiçbir işe yaramayacaktır. Yani alışveriş sitesi ile sizin aranızda herhangi bir bilgisayar korsanı veya bir yazlım varsa bu pin koduna sahip olsa da hiçbir işe yaramayacak ve kullanamayacaktır.

Bu uygulanama tamamen risksiz demek yanlıştır. Önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi eğer bir siteye girdiğinizde o web sitesinin güvenirliğinden endişe ediyorsanız o sitenin bir ukash logosu olup olmadığına kesinlikle dikkat edin. Ukash kartın en büyük avantajı olan tek kullanımlık olması eğer alışveriş yaptığınız web sitesi dolandırıcıysa elinizden hiçbir şey gelmeyecektir.

O pin kodunu alıp ukash sistemine bildirip alışverişin onaylandığını söylemezse ukash pininizi kendi alışverişine kullanabilir. Böylelikle sizin hem ukash kartınız yanmış olacaktır hem de aldığınız ürün elinize kesinlikle ulaşmayacaktır. Böyle bir olay başınıza gelmemesi için kendini kanıtlamış web sitesinden alışveriş yapmanız önerilmektedir.

Ukash-Kart.Org ile uygun fiyata ukash pin kodu satın alabileceğinizi biliyormusunuz?

En ucuz ukash pin kodunu satın almak için hemen canlı destek ile iletişime geçiniz.

24.09.13 tarihinde admin tarafından yazılmıştır - Etiketler: , , - okunmuş

Hemen Ukash Kart Siparişinizi Verin !!
Ukash Kart Satış
Sekabet