Ukash Kart Hakkında

                Sanal alışverişin 2005 yılından beri güvenlik konusunda en çok güven veren çözümlerinden biri olan Ukash kart, ilk kez İngiltere’de kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıldığı tarihten günümüze popülerliği hızla artmış ve sanal alışverişte kredi kartından bile daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Euro, Dolar ve Pound gibi 3 tane çok yaygın para birimiyle çalışıyor olması da sistemin en önemli artılarından biri.

Ukash Kart Hakkında

Ukash Kart Hakkında

              Kredi kartı ve kimlik bilgilerini güvenlik kaygısından dolayı alışveriş yapacağı sistemlerle paylaşmak istemeyen kullanıcılar için Ukash kart satın alınabilecek 420 bin kadar satış yapan web sitesi var.

                Sistemini çalışma prensibine değinecek olursak, satın alacağınız miktar diyelim ki 100 Avro olsun, internet üzerindeki satış yapan web sitelerinden birine başvurarak 100 Avro değerinde Ukash Kart almak istiyorum diyorsunuz. Ardından kart bedelini ödedikten sonra size anında son derece güvenli olan 256 Mbit SSL şifreleme tekniği ile oluşturulmuş 19 haneli bir PIN kodu veriliyor. Bu PIN kodunu dünya üzerinde Ukash sistemini kullanan 20 binden fazla alışveriş sitesinde kullanabiliyorsunuz.

10.06.13 tarihinde admin tarafından yazılmıştır - Etiketler: , , - okunmuş

Hemen Ukash Kart Siparişinizi Verin !!
Ukash Kart Satış
Sekabet