Sanal Alışveriş de Güvenlik: Ukash Kart

                Sanal alışverişin kolaylığına kapılan insan sayısı günümüzde hızla artmakta. Bununla beraber çeşitli güvenlik sorunları da baş göstermektedir. Bunlardan en önemlisi kimlik ve kredi kartı bilgilerinin kötü niyetli diğer insanların eline geçmesidir. Bu insanlar bilgilerinizi ele geçirdikten sonra limitinizi dahi aşabilecek harcamalar yapabilirler. Bu tür sorunlardan korunmanın en kolay yöntemi Ukash kart gibi ön ödemeli sistemleri tercih etmektir.

Ukash Kart ile Alılveriş

Ukash Kart ile Alılveriş

                Ön ödemeli sistemlerde ihtiyacınız kadar miktarı satın aldığınız için dolandırılma veya bilgilerinizi çaldırma gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Ön ödemeli sistemler içerisinde 2005 yılında İngiltere’de kurulduğu günden bu yana lider çözümlerden olan Ukash kart sistemleri, bütün güvenlik sorunlarınıza çözüm olurken hızlılığı ile de bu konuda vaz geçilmeziniz olacak. Ayrıca bu kartı satın alabileceğiniz 420 bin web sitesi vardır. Bununla kalmayıp harcama yapabileceğiniz çok sayıda web sitesi de mevcut.

Ukash kart kullandığı sistemle kendi içerisinde de son derece güvenlidir. Kullanılan 256 Mbit şifreleme sistemleriyle oluşturulan 19 haneli PIN kodunuz bu sistemin temelini oluşturuyor.

06.06.13 tarihinde admin tarafından yazılmıştır - Etiketler: , , - okunmuş

Hemen Ukash Kart Siparişinizi Verin !!
Ukash Kart Satış
Sekabet