İnternet Üzerinden

                Özellikle son yıllarda internet üzerinden yapılan alışverişlerin artmaya başlamasıyla beraber birçok kişide kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapmaya başladı. Alışverişlerde kredi kartlarının kullanılmaya başlanmasıyla beraber birçok sorunda hızlı bir şekilde ortaya çıkmaya başladı. Ortaya çıkan bu sorunlardan en büyüğü ise kredi kart dolandırıcılığı ve kişisel bilgilerin çalınması idi.

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Ukash Kart olarak adlandırılan sistemin geliştirilmesiyle beraber internet dolandırıcılığının önüne geçilmiş oldu. Ukash Kart ile alışveriş yaptığınız zaman sizden kişisel bilgileriniz veya kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde istenmemektedir ama kredi kartı ile alışveriş yaptığınız zaman kredi kartınızın bilgilerinizi vermek zorunda kalmaktasınız. Bunun sonucu olarak da kredi kartlarınızın bilgileri çalınabilmekte ve başkaları tarafından kullanılabilmektedir ama Ukash Kartta böyle bir sorun bulunmamaktadır.

                Ukash Kartın kredi kartlarından farklı olarak bizlere sağlamış olduğu faydalar sadece bunlarla da sınırlı değildir. Ukash Kartlar aynı zamanda sizlere kredi kartlarından daha hızlı alışveriş yapma imkânı da sağlamaktadır. Bu sayede de alışverişlerinizi kredi kartları ile yaptığınız alışverişlere oranla daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

15.06.13 tarihinde admin tarafından yazılmıştır - Etiketler: , , - okunmuş

Hemen Ukash Kart Siparişinizi Verin !!
Ukash Kart Satış
Sekabet